wtorek, 17 lipca 2012

Bohaterowie.Veronica

Dużo można by o niej powiedzieć. Jest szatynką o zielonych oczach i miłym spojrzeniu. Ma wiele problemów, z którymi nie umie sobie radzić. Lecz, gdy tylko ktoś zwróci się do niej o pomoc w rozwiązaniu kłopotu chętnie wysłucha i postara się znaleźć jakieś rozwiązanie. Ma chłopaka, któremu bardzo na niej zależy, lecz ona nie umie tego docenić.

Steven

Jest rok młodszy od głównej bohaterki. Ma ciemnoblond włosy i zielone oczy. Jest po uszy zakochany w Veronice i okazuje jej to na każdym kroku. Potrafi zaskoczyć swoją wrażliwością, a w stosunku do Veronicy umie być bardzo romantyczny.


Lucas

Jest w wieku Steven`a. To wysoki blondyn o błękitno- niebieskich oczach. Jak mówi Sarah co chwile ma inną dziewczynę, gdyż zależ mu tylko na całowaniu.. Z niewielką pomocą Veronicy i Steven`a udaje mu się zdobyć Isabelle, lecz po miesiącu ich związek się rozpada. 


Isabelle

Ktoś, kiedyś usłyszał, że Veronica zwraca się do niej Isa i tak się przyjęło. To dość wysoka blondynka o drobnej posturze ciała, ślicznych brązowych oczkach i ciepłym uśmiechu. W ostatnim czasie jest w związku z Lucas`em. Nie jest taka naiwna, jak jego byłe dziewczyny i nie przywiązuje się specjalnie do niego. Może się wydawać, że ma nieco wredny charakter, lecz kiedy się ją bliżej pozna zauważa się, że jest zupełnie odwrotnie.
 
Rosalie

Dla dwóch najlepszych przyjaciółek po prostu Rose. To średniego wzrostu brunetka z niebieskimi oczami i mocnym charakterem. Na chwilę obecną jej związek przechodzi "kryzys", jeśli można to tak nazwać. Zamiast szczerze porozmawiać ze swoją miłością, podobnie jak Veronica, topi swoje smutki w żyletce, co nie jest najlepszym rozwiązaniem. Przyjaźni się z Nadią i Veronicą.

Nadia

Jest bliską koleżanką Rose. Ma półdługie jasne włosy i brązowe oczka. Jest zakochana w Robercie, którego stosunkowo niedawno poznała. Nie chodzi on jednak to tej samej szkoły co ona i to bardzo ją smuci. Później zostają parą, a Robert jak się okazuje, to bardzo czuły, kochany i romantyczny chłopak.

Paula


To pełna optymizmu, wysoka szatynka z dużymi, piwnymi oczami. W jej najbliższej paczce znajdują się Veronica, Isa, Steven, Sue, Hannah, Rose i Lucas. Ma w sobie pełno energii, dlatego nie ma w szkole osoby, która by powiedziała na nią złe słowo.

Susan


Przyjaciele mówią na nią Sue. Jest niską dziewczyną o ciemnych włosach i brązowych oczach. Jest bardzo miła, koleżeńska, lecz często miewa swoje humory i nie można się z nią dogadać. Koleguje się z Paul`ą, May`ą i Hann`ą. Jest bardzo dobrą koleżanką Veronicy i wspiera ją w trudnych sytuacjach.

Maya

Jest najlepszą przyjaciółką Sue. Na początku była w związku ze Steven`em, lecz w niedługim czasie ich związek się rozpadł. Kiedy dowiedziała się, że Steven kocha Veronice, a ona odwzajemnia jego uczucie robiła wszystko, żeby ich rozdzielić.


Christian

Średniego wzrostu brunet, z pozoru miły i koleżeński, co w późniejszym czasie okazuje się błędem. Jest rówieśnikiem Sary. Był w związku z Sue, lecz przez głupi zakład Sarah staje się jego dziewczyną.
Można powiedzieć, że dziewczyny są największymi plotkarami, lecz tak naprawdę to od niego pochodzą wszystkie newsy.

Sarah

Jest kimś w rodzaju kuzynki Veronicy. Wdaje się w "związek" z Christian`em, co trwa hmmmmyy... 2 dni. Wszyscy chłopacy z jej rocznika potocznie mówiąc "gnoją ją", ale nikt się temu nie dziwi, bo jest strasznie wkurzająca. Veronice, była jednak pomocna, ponieważ to z nią przeważnie dziewczyna chodziła na spotkania ze Steven`em.

Hannah

Jej najlepszymi koleżankami są Paula i Susan. Ma ciemne włosy i brązowe oczy. Przeżywa wiele miłości, zarówno tych prawdziwych, jak i tych nie spełnionych. Bardzo pomaga Veronice w rozwiązaniu jednego z jej problemów. Jest bardzo lubiana w swojej paczce i wszyscy bardzo cenią sobie jej osobę.

Kaya

Przyjaźni się z Paul`ą i Isabelle. Uważa, że to ona wie wszystko i chce odbić Veronice chłopaka. Veronice się to bardzo nie podoba, lecz daje się jej sprowokować i zrywa ze Steven`em. Później tego żałuje.

Caroline

To wredna i zachłanna dziewczyna, w wieku Steven`a, w którym się od dawna kocha. Veronica, boi się, żeby nie ukradła jej ona chłopaka, lecz Steven zapewnia, że kocha ją nad życie i nie nie jest w stanie ich rozdzielić.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz